Antykor Controls Automatyka Przemysłowa

PR electronics

 

Firma założona w 1974 r  znajdująca się w czołówce Europejskich firm produkujących aparaturę kontrolno-pomiarową. Elastyczność oferowana przez nasze produkty szybko umożliwiła rozwój firmy, jeśli projektanci poszukiwali produktów które nie były obecne na rynku my z zadowoleniem  tworzyliśmy taki produkt. I w ten sam sposób postępujemy do dzisiaj.

Dzisiaj nasi klienci podtrzymują zadowolenie z współpracy jak z  „małą firmą”,  która jednak  posiada  sieć międzynarodową  swoich oddziałów, autoryzowanych agentów i dystrybutorów w więcej niż 34 krajach.

 

BARDZO szybka reakcja

Utrzymujemy kompletny magazyn naszych wyrobów w celu zaoferowania najkrótszego terminu wysyłki. Jeżeli zamówienie otrzymamy przed godz 12 oo czasu europejskiego , większość zamówień zostaje wysłana tego samego dnia. To są fakty. W przypadku dużych zamówień  jesteśmy w stanie szybko dostosować nasza produkcje w celu zaoferowania bardzo krótkiego terminu wysyłki.

 

Doskonała obsługa i dokumentacja.

Każdy produkt PR Electronics jest wysyłany z pełną dokumentacją- dlatego wszelkie szczegóły są faktem. Wielu naszych inżynierów- konsultantów używa tej dokumentacji w rozwiązywaniu bieżących problemów i dlatego  znajdują czas jeżeli klienci potrzebują technicznego wsparcia lub rozwiązania nietypowych problemów.

 Pomoc jest dostępna zawsze bądź z najbliższego telefonu lub poprzez Internet.

Jeżeli nawiążecie z nami kontakt szybko zauważycie że nasz personel techniczny jest wielojęzyczny i doskonale zorientowany  w waszych problemach. Jest to rezultatem naszych doświadczeń  pochodzących bezpośrednio z przemysłu.

 

Bardziej niż  pozyskaniem zamówienia nasz personel jest zainteresowany szybkim i profesjonalnym rozwiązaniem Państwa problemów z kondycjonowaniem sygnałów.

 

Teraz Państwo poznali kim jesteśmy w związku z tym pozwólcie abyśmy zapoznali was z naszą najnowszą ofertą.  

link do strony producenta